Кошик
1158 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Сходи для басейну

Сходи для басейнів

Сходи і поручні для басейнів є незамінним атрибутом для комфортного і безпечного проведення часу в басейні. З їх допомогою можна зручно спускатися у воду та виходити з басейну, не побоюючись впасти або послизнутися.

Щоб спускатися в басейн було безпечно, багатьом потрібно триматися за опору – не кожен буде стрибати у воду з бортика, так і в багатьох місцях це заборонено. Якісна сходи для басейну стає оптимальним виходом з описаної ситуації. Вона допоможе плавно, без травм і небезпек опуститися у воду і також комфортно вибратися з неї.

Наш інтернет-магазин пропонує вам за доступною ціною купити сходи для басейну. Ми гарантуємо широкий асортимент, висока якість, а також професійну допомогу консультантів при підборі потрібної моделі.

    Сходи для басейнів зазвичай встановлюються незалежно від обсягу і глибини самого басейну. У разі, коли басейн має великі або середні розміри, доцільно встановлювати дві драбини. Якщо ж басейн невеликий за розмірами, можна обійтися і однією, але компактною і зручною драбиною.

Стандартну сходи для басейну можна досить просто змінити по числу ступенів, висоті, по ширині і висоті самої драбини, винесення щодо краю басейну. Крім того, вам надається можливість:

  • Використовувати найрізноманітніші види кріплення сходів.
  • Встановлювати сходи і додатковий майданчик для переходу через бортик.
  • Змінювати діаметр труби сходи спеціально для дитячого басейну.
  • Встановити додаткові поручні.

   Найбільш оптимальним матеріалом сходи, є нержавіюча сталь. Використання більш дешевих матеріалів небажано, оскільки більша частина її конструкції постійно перебувати у воді, тому вона може піддаватися корозійних процесів. Це може призвести до непередбачених ситуацій і стати причиною виникнення травм у купаються. А ось зазначені матеріали оброблені спеціальним складом і виготовлені за сучасними технологіями. Для них прояву ефекту корозії не страшні. Тому навіть інтенсивна експлуатація сходи буде повністю безпечною. Короткий опис моделей сходів і їх ціна міститься в зручному каталозі.

     Выбрать и заказать лестницы и поручни для бассейнов, узнать стоимость некоторых товарных позиций можно в режиме онлайн или по контактному телефону. Доставка товара осуществляется по всей территории Украины (Киев, Днепропетровск, Одесса, Запорожье и др.). Слаженная работа службы доставки магазина Alexpool.com.ua позволит вам точно в срок получить заказанный товар. Срок доставки оговаривается с каждым заказчиком индивидуально.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner