Кошик
1144 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

LITOKOL (Італія)

    LITOKOL - італійська виробнича компанія, заснована в 1968 році в Італії (г. Рубьера), і відома більш ніж у 90 країнах світу. Спеціалізація LITOKOL - високоякісні клейові і затирочні суміші для укладання керамограніта, плитки, каменю, мозаїки, а також будівельні матеріали для гідроізоляції та пристрої басейнів та утеплення фасадів. Компанія пропонує комплексне рішення завдань для будівництва та ремонту.

Склад і технологію виготовлення сухих будівельних сумішей LITOKOL відповідають вимогам світових стандартів, зберігаючи традиції виробництва якісної і надійної продукції. Використовуючи тільки добірна сировина для приготування будівельних сумішей, компанія гарантує тривалий термін служби і високу якість матеріалів.

Асортимент продуктів Litokol (Літокол) в Інтернет магазині Alexpool.com.ua

    В каталозі нашого інтернет-магазину представлена оригінальна продукція Litokol. Будівельні суміші з Італії відповідають найсуворішим вимогам до якості, довговічності і зовнішньому вигляду поверхонь. 

     Асортимент будівельних сумішей від компанії Litokol досить широкий, але об'єднує всю продукцію цієї компанії - це висока якість і відмінні споживчі характеристики. Компанія випускає такі види продукції:

 1. Цементні клея
 2.  Пастоподібні клею
 3.  Матеріали для підготовки підстав
 4.  Затирочні суміші
 5.  Матеріали для очищення
 6.  Латексні добавки
 7.  Ґрунтовки
 8.  Інструмент для ремонту
 9.  Матеріали для гідроізоляції
 10.  Засоби по догляду
 11.  Герметики

 

Цементні плиткові клеї Litokol

  Лінійка цементних плиткових клеїв Літокол, представлена наступними видами:

 1. Плитковий Litokol K17 - клей для керамічної плитки.
 2. Плитковий цементний клей Litokol X11 - клей на цементній основі зі збільшеним часом відкритого шару. Застосовується для керамічної облицювання.
 3. Плитковий клей Літокол Litoflex K80 - клей призначений для укладання керамограніта, має высокоадгезионные властивості. Можлива укладка методом плитка на плитку, теплі підлоги, клей волого-і морозостійкий. Буває білого і сірого кольору.
 4. Плитковий клей Літокол Litoplus K55 - еластичний, білий, волого-і морозостійкий клей для внутрішньої і зовнішньої обробки. Тиксотропний (відсутня вертикальне сповзання) призначений для укладання скляної мозаїки, плитки з кераміки і натурального каменю , у тому числі в басейнах, морозостійка.
 5. Плитковий клей Літокол Superflex K77 - клей призначений для укладання натурального каменю і керамограніта. Можливе укладання каменю великої фракції. Супереластичний високоадгезивна клейова суміш для укладання облицювальних плит з керамограніта, кераміки і натурального каменю, у тому числі великоформатних. для укладання "плитка на плитку" на "теплі підлоги" морозостійка.
 6. Плитковий цементний клей Litokol Litostone K99 - волого - і морозостійкий клей білого кольору для укладання натурального каменю і керамограніта. Клей швидкого тужавлення та висихання.
 7. Клей для плитки Litokol Hyperflex K100 - цементний клей з високою деформаційною здатністю, КЛЕЙ З ВИСОКОЮ ДЕФОРМАЦІЙНОЮ ЗДАТНІСТЮ ДЛЯ ПЛИТКИ ВЕЛИКОГО ФОРМАТУ, В Т. Ч. ТОНКОГО КЕРАМОГРАНІТА ВОЛОГО - І МОРОЗОСТІЙКИЙ
 8. Клей Litokol CEMENTKOL K21 і K22 - Клей на цементній основі для укладання підлогової і настінної плитки. Клас С1.
 9. Клей для мозаїки Litokol LITOBLANC K2 - Экстрабелый клей для мозаїки. Клас С1Т. ЭКСТРАБЕЛЫЙ КЛЕЙ ДРІБНОЇ ГРАНУЛОМЕТРІЇ З НУЛЬОВИМ ВЕРТИКАЛЬНИМ СПОВЗАННЯМ ДЛЯ УКЛАДАННЯ МОЗАЇКИ
 10. Цементний клей Litokol LITOFAST K86 - Бистросхвативающійся клей. сірого кольору для мармуру, всіх типів керамічної плитки на будь-які поверхн.Морозостійкий. Клас C2FT.


   Вся продукция итальянской компании Litokol (Литокол) - это гарантия качества, надежности и долговечности. Компания дорожит своим именем и репутацией. Осуществляем сопровождение крупных объектов, где применяются строительные смеси данной компании.

 

Выбор продукции Litokol 

       В описаниях товара предоставлено подробное техническое описание продукции, можно скачать Техническую карту продукта в формате PDF. Для каждого средства указаны: способ применения, основные преимущества, предостережения и другая важная информация. 

   Так вы получаете не только возможность купить профессиональные строительные смеси, но и точную и полную информацию об их правильном использовании, с возможностью консультации у Технолога компании Litokol, который, как никто другой, знает все особенности и тонкости применения строительной химии Litokol/

     Выбирайте нужную вам продукцию и оформляйте заказ. Сотрудники нашего магазина готовы помочь с решением любых вопросов. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner