Кошик
1143 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Цементний плитковий клей Litokol (Літокол)

Плитковий клей – це спеціальна будівельна суміш найчастіше на основі цементу, застосовувана для укладання керамічної плитки, натурального каменю, керамограніта і інших матеріалів.

До складу плиткового або цементного клею входить портландцемент з різними органічними добавками та інертними наповнювачами. Завдяки добавкам вдається отримати будівельні суміші з необхідними характеристиками, що значно перевершують по різним параметрам звичайну цементну суміш.
 

Види плиткового клею

На сьогоднішній день на ринку є багато виробників плиткового клею, випускають будівельні суміші під різними брендами і різного призначення, що гарантує велику різноманітність даної продукції, і дає можливість вибрати плитковий клей для конкретного типу укладання. Щодо ступеня готовності до використання клей для плитки ділиться на суху клейову суміш і готовий до застосування розчин.

Основні види плиткового клею:
1. Клей на основі цементно-в'яжучого наповнювача.
2. Дисперсійний плитковий клей.
3. Епоксидний плитковий клей (поліуретановий плитковий клей).

Види плиткового клею по сфері їх застосування:
1. Стандартний плитковий клей для настінної і підлогової керамічної плитки.
2. Плитковий клей для зовнішніх робіт з підвищеною вологостійкістю.
3. Клей для плитки з підвищеною фіксацією, адгезією.
4. Клей для плитки з підвищеною водостійкістю і морозостійкістю.
5. Плитковий клей швидкого схоплювання.

Види клею для плитки в залежності від укладається плитки:
1. Первинний плитковий клей – недорогий плитковий клей, який застосовується для укладання керамічної плитки невеликого розміру.
2. Посилений плитковий клей – клей для плитки, застосовуваний для укладання керамічної плитки великих розмірів, для укладання підлогової плитки і невеликого розміру керамограніта.
3. Спеціальний плитковий клей – клей для укладання важкої керамічної плитки або для укладання натурального каменю.
4. Білий плитковий клей – клей для плитки, застосовуваний для укладання прозорого і напівпрозорого плитки мозайки.

 

Цементний клей для плитки

Цементний клей для плитки – це найпоширеніший вид плиткового клею, привертає увагу покупців в першу чергу своєю невисокою ціною. Цементний плитковий клей, в основному, продається як суха будівельна суміш, до складу якої входить портландцемент, пісок і різні полімерні і мінеральні добавки, підібрані в певних пропорціях і надають суміші особливі властивості.

Клей для плитки на основі цементу універсальний, і має самий широкий і різноманітний асортимент, що дозволяє підібрати відповідну серію клею для необхідних умов укладання плитки. Купити плитковий клей можна в багатьох магазинах недалеко від будинку за невисокою ціною. До того ж він дуже простий у застосуванні.

У нашому інтернет-магазині alexpool.com.ua можна купити суху суміш цементний плитковий клей від компанії Litokol наступного призначення:
- клей для плитки Litokol LITOKOL K17 для виконання внутрішньої і зовнішньої підлогової і настінної облицювання;
- клей для плитки Litokol LITOKOL X11 покращений сірий клей із збільшеним часом відкритого шару;
- клей для плитки Litokol LITOPLUS K55 морозостійкий еластичний білий клей для укладання скломозаїки і керамограніта для внутрішніх і зовнішніх робіт;
- клей для плитки Litokol SUPERFLEX K77 морозостійкий високоеластичний білий клей для укладання керамограніта і натурального каменю, для теплої підлоги та укладання «плитка на плитку»;
- клей для плитки Litokol LITOFLEX K80 морозостійкий високоеластичний сірий клей для укладання керамограніта і натурального каменю, для теплої підлоги та укладання «плитка на плитку»;
- клей для плитки Litokol LITOFAST K86 клей швидкого схоплювання з нульовим вертикальним ковзанням;
- клей для плитки Litokol LITOFLOTT K88 еластичний текучий клей швидкого тужавлення та висихання для підлогової укладання керамограніта і натурального каменю;
- клей для плитки Litokol Hyperflex K100 сірий однокомпонентний клей з високою деформаційною здатністю для плитки великого формату.

 

Дисперсійні плиткові клеї

Дисперсійні плиткові клеї являють собою готові до роботи суміші, в які не потрібно нічого додавати або розбавляти їх водою. Цей плитковий клей дорожче звичайного цементного, але при цьому він є універсальним і може використовуватися як для зовнішніх, так і внутрішніх робіт. Дисперсійний плитковий клей може відмінно фіксувати керамічну плитку до різних поверхонь, будь то бетон, гіпсокартон або керамограніт. До того ж його можна використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю, а стійкість до перепадів температур, що дозволяє використовувати його для оздоблення фасадів будівель.

 

Епоксидний плитковий клей

Епоксидний плитковий клей складається з двох компонентів, які потрібно змішувати перед використання в строго заданих пропорціях. Цю двокомпонентну клейову суміш для плитки ще можна зустріти під назвою «Поліуретанова суміш».

Плитковий клей на основі епоксидної ідеально підійде для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю і для зовнішніх робіт. Він значно дорожче плиткового цементного клею, але при цьому володіє високою еластичністю і адгезією, морозостійкістю і міцністю.

 

Який плитковий клей вибрати

Вибирати плитковий клей варто виходячи з різних умов. При цьому потрібно знати, на яку поверхня буде укладатися плитка, де буде відбуватися укладання, зовні або всередині, і який тип плитки буде використовуватися.

Основні характеристики, що враховуються при виборі плиткового клею:
1. Ступінь адгезії.
2. Водопоглинання при капілярному підсосі.
3. Відкритий час роботи і час коригування.
4. Морозостійкість.

Перша характеристика адгезія – одна з найважливіших характеристик клею для плитки, яка визначає клеючу здатність до основи. Наприклад, звичайну керамічну плитку монтують плитковим клеєм з адгезією не нижче 0.5 МПа, а ось для важкого керамограніта великого формату буде потрібно клей з адгезією не нижче ніж 1 МПа. І не варто вибирати найкращий міцний плитковий клей, це може призвести хіба що до збільшення фінансових витрат при використанні клею з надлишковими покращеними характеристиками.

 

Витрата плиткового клею

Витрата плиткового клею на 1 м2 залежить від декількох факторів. Це вид самого клею, розмір і вид плитки, рівня підготовленості поверхні і навіть від інструменту для укладання плитки. Виробника на упаковках вказують приблизний розрахункове значення витрат плиткового клею за умови, що поверхня попередньо підготовлена, рівна.

При укладанні різного виду плитки наноситься і різна товщина плиткового клею, чим важче і більше плитка, тим товще шар плиткового клею. До того ж, можуть використовуватися різні зубчасті шпателі з різними розмірами зубів, також впливають на витрату.

Для примерного расчета расхода плиточного клея существуют таблицы, где на основе параметров плитки и рекомендаций по толщине слоя клея и размера зубьев шпателя приводится примерное значение расхода клея для плитки на 1 м2. Также в интернете можно найти калькулятор расхода плиточного клея, где после ввода множества параметров можно получить более точные значения расхода плиточного клея.

Мы предлагаем только качественные клеи для плитки на цементной основе от итальянского производителя Litokol для различных видов плитки и вариантов ее укладки. Товары напрямую от производителя гарантируют выгодные невысокие цены и премиум качество. Наши менеджеры помогут в выборе подходящей марки плиточного клея и решать все возникшие у Вас вопросы, расскажут о доставке и о полагаемых Вам бонусах за крупный заказ. Также мы предлагаем хорошие скидки оптовым покупателям. Звоните и заказывайте. 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner