Кошик
1158 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Силіконові герметики Litokol (Літокол)

 Клеї-герметики на силіконовій основі

застосовуються для заповнення щілин скріплення плит різних матеріалів в умовах агресивних середовищ і підвищеної вологості.

Ці засоби володіють декількома дуже важливими перевагами:

  • по еластичності вони перевершують всі аналогічні матеріали;
  • у них висока адгезія з більшістю матеріалів;
  • вони витримують вплив сонячних променів, вологи, високих і низьких температур;
  • герметики тверднуть при кімнатній температурі;
  • вони мають дуже широку сферу застосування (басейни, балкони, фассады).

Герметики Litokol на силіконовій основі

    Засоби для герметизації швів Літокол

вирізняються не тільки високими експлуатаційними якостями. Вони допомагають також забезпечити санітарію поверхонь. У лінійці герметиків від Litokol представлені: 

  • Ottoseal 70однокомпонентний силіконовий герметик, засіб преміум якості для зовнішніх робіт, підходить, в тому числі, для басейнів, володіє підвищеною міцністю на розтягування і деформацію;
  • Ottoseal S100 і S105однокомпонентні герметики на силіконовій основіпризначені для широкого кола приміщень, в тому числі, об'єктів з підвищеними вимогами до санітарії, мають оцтову полімеризацію, за рахунок чого забезпечується антибактеріальний ефект, стійкі до старіння і шкідливим факторам. Все герметики выпускаются в разных цветовых вариантах для комбинирования с затирками и другими отделочными материалами. Они удобны в работе и по основным показателям превосходят аналоги. 

Выбор герметиков для отделочных работ

В каталоге нашего сайта Alexpool.com.ua собрана продукция с широкой сферой применения. Герметики и другие расходные материалы от Litokol улучшают качество отделки, обеспечивают ее стойкость к износу и другим агрессивным факторам. 
     Сотрудники магазина помогут выбрать все, что нужно для качественного ремонта и предложат самые выгодные условия покупки. Мы всегда рады постоянным покупателям, крупные и регулярные покупки доставляются бесплатно. 
   Заказывайте герметики и другую строительную химию онлайн через наш сайт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner