Кошик
1144 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Добавки-пластифікатори, латексні добавки Litokol (Літокол)

Латексна добавка або добавка пластифікатор – це спеціальне як правило прозоре речовина, що додається в цементні будівельні суміші, такі як, затирка для плитки, цементні клеї та будівельні розчини для поліпшення і надання їм додаткових властивостей.

Латексні добавки пластифікатори при підготовці до застосування цементної суміші можуть частково замінити воду або повністю використовуватися замість води. Застосування латексних пластифікаторів дозволяє зробити цементну будівельну суміш більш еластичною з поліпшеною адгезією, надати їй водовідштовхувальні властивості і зробити її морозостійкою.
 

Латексні добавки здебільшого складаються з водної дисперсії синтетичних смол і можуть застосовуватися лише готових до застосування розчинах, забезпечуючи зчеплення гранул цементу. При нанесенні такої добавки на застиглі сухі поверхні вже не вдасться домогтися поліпшення зчеплення при подальшому нанесенні на поверхню цементного розчину. Латексна добавка в цьому випадку після висихання утворює плівку, яка навпаки буде погіршувати адгезію.

 

Види латексних добавок

Зараз можна підібрати будівельну суміш для будь-яких потреб, що володіє необхідними характеристиками в конкретному випадку застосування, але латексні добавки дозволяють зробити розчини на основі цементу з поліпшеними характеристиками.

Латексні добавки можна розділити на різні види в залежності від області їх застосування:
1. Латексна добавка для цементного клею для плитки. Застосування добавки робить клейову суміш більш еластичною і підвищує її адгезію, а також робить її більш міцною. Крім того, після застигання така клейова суміш стає вологостійкою і морозостійкою.
2. Латексна добавка для цементних розчинів. З застосуванням пластифікаторів цементний розчин стає більш еластичним з поліпшеною адгезією, що надає більше комфорту при роботі з ним. Після застигання такий розчин не тріскається і не деформується.
3. Латексна добавка для цементної затирочної суміші на водній основі. Затирочна суміш із застосуванням латексного пластифікатора може довго зберігати свій первісний колір і не стиратися, до того ж вона ставати морозостійкою і більш стійкої до впливу вологи, що дозволить використовувати суміш для внутрішніх і зовнішніх робіт.

 

Латексна добавка для цементних клейових сумішей

У нашому інтернет-магазині alexpool.com.ua можна купити латексну добавку Litokol LATEXKOL для цементного клею. Вона являє собою водну дисперсію високоеластичного синтетичного латексу на основі акрилових полімерів. Вона дозволяє підвищити еластичність і адгезію цементного клею і може повністю замінити собою воду. Клейова суміш виходить з поліпшеною деформаційною здатністю, набуває водостійкість і морозостійкість.

 

Латексна добавка для цементної затирочної суміші

В інтернет-магазині alexpool.com.ua можна купити латексну добавку Litokol IDROSTUK для цементної затірки. Ця добавка являє собою водну дисперсію синтетичного латексу і може використовуватися замість води при розведенні цементної затирочної суміші без зміни її кольору. Дана латексна добавка дозволяє підвищити адгезію затирання до торців плитки, знижує водопоглинання за рахунок зниження пористості. У підсумку також зростає морозостійкість і стійкість до стирання.

 

Латексная добавка для цементных растворов

У нас в интернет-магазине alexpool.com.ua можно купить латексную добавку Litokol IDROKOL X20 для цементных растворов. Состоит она из водной дисперсии синтетический смол, не содержит в своем составе растворителей и предназначена для увеличения адгезии цементного раствора. 

Для получения желаемого эффекта от применения латексной добавки пластификатора при разбавлении цементных смесей следует также провести работы по подготовке поверхности, где они будут применяться. Поверхность должна быть очищена от различного мусора, пилы, обезжирена. При необходимости должна быть дополнительно очищена от краски и от треснувших непрочно держащихся кусков материала.

У нас Вы можете купить латексную добавку для цементных семей итальянского бренда Litokol и получить различные бонусы и подарки. Один из таких бонусов – бесплатная доставка при заказе на сумму выше 6000 грн. Также наши менеджеры всегда готовы ответить на любой Ваш вопрос по использованию латексных добавок и помогут выбрать подходящий для вас вариант.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner