Кошик
1143 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Реактивні і дисперсійні клею Litokol (Літокол)

Час самостійного приготування розчину з необхідними характеристиками майстрами по укладанню керамічної плитки вже давно минуло. Зараз виробники випускають достатню різноманітність клейових розчинів, що дозволяє вибрати готовий або двокомпонентний клей для плитки з необхідними для конкретного випадку характеристиками.

Дисперсійний клей для плитки – це готова до застосування гелеподібна маса на водній основі, яка дуже зручна в роботі і дозволяє в стислі терміни проводити укладання великої кількості плитки.

Реактивний клей для плитки – це двокомпонентна суміш, що поставляється в різних тарах, яка стає придатною до використання тільки після змішування двох компонентів. Такий вид плиткового клею володіє дуже високими експлуатаційними характеристиками.
 

 

Види плиткового клею

Клей для плитки можна відразу розділити на два види, що відрізняються ступенем готовності до використання – це сухі клейові суміші для плитки і готові до застосування розчини. Плиткові клеї виробляються великою кількістю підприємств під різними брендами, що гарантовано дозволить підібрати необхідний тип клею для укладання плитки.

Існує кілька різних критеріїв для поділу плиткового клею на види:
1. По сфері застосування.
2. В залежності від типу укладається плитки.
3. В залежності від складу клею.

Основні види клею в залежності від складу плиткового клею:
1. Дисперсійний плитковий клей на водній основі.
2. Клей на основі цементу.
3. Реактивний двокомпонентний клей.

Цементний клей для плитки

Цементний клей для плитки найпоширеніший з усіх видів клеїв. В його основі лежить цемент - доступний і недорогий матеріал. За допомогою різних добавок можна досягти необхідних характеристик плиткового клею на цементній основі, що дає можливість використовувати його для укладання різних видів плитки як усередині приміщень, так і зовні. Наприклад, латексні добавки роблять цементний клей для плитки водостійким і морозостійким.

 

Дисперсійний плитковий клей

Дисперсійний плитковий клей являє собою готовий клей, отриманий на основі водної дисперсії полімерів. Це як правило біла пастоподібна суміш, відразу готова до застосування після відкриття тари, що володіє високою еластичністю і адгезією з можливістю використання при температурах в досить широкому діапазоні.

Водно-дисперсійний клей застосовують для укладання різної плитки, це може бути звичайна керамічна плитка або мозаїка, до того ж він може застосовуватися з безліччю різних типів поверхонь. 

Дисперсійний плитковий клей висихає за рахунок випаровування води, а за рахунок відсутності в його складі піску, його можна наносити дуже тонким шаром, що особливо актуально при укладанні плитки мозаїки. Ще одним плюсом є те, що цей плитковий клей немає необхідності розводити водою, що дозволяє підтримувати в приміщенні чистоту.

У нашому інтернет-магазині alexpool.com.ua можна купити дисперсійний плитковий клей бренду Litokol:
- Litokol LITOACRIL PLUS акриловий клей білого кольору зі збільшеним часом відкритого шару;
- Litokol ADESIVO UNIVERSALE LK78 білий клей на основі акрилу для підлогової і настінної плитки;
- Litokol LITOACRIL LA201 білий дисперсійний клей для всіх видів плитки з нульовим вертикальним сповзанням.

 

Реактивний клей для плитки

Реактивний клей для плитки складається з двох компонентів, що поставляються в окремих тарах. Після змішування двох частин в певних пропорціях запускається процес затвердіння, завдяки чому цей клей і називають реактивним.

До складу реактивного клею не входить вода і його можна використовувати для укладальники будь-якого типу плитки. Він значно швидше набирає міцність в порівнянні з іншими видами клеїв для плитки і до того ж володіє водостійкістю, морозостійкістю, стійкістю до миючих засобів та кислот.

найпоширеніші реактивні клею можна розділити на наступні види:
1. Поліуретановий плитковий клей.
2. Епоксидний плитковий клей.
3. Епоксидно-поліуретановий клей для плитки.

 

Поліуретановий клей для плитки

Клей на основі поліуретанових смол самий еластичний, причому він зберігає свою еластичність навіть після застигання. Його застосовують для укладання всіх видів плитки на будь-які підстави. Особливо популярний цей клей для укладання плитки в басейнах.

Епоксидний плитковий клей

Клей на основі епоксидних смол володіє підвищеною міцністю і кислотостійкістю. Він починає тверднути тільки після змішування двох компонентів, основного складу клею і затверджувача, і застосовується, як правило, в промислових приміщеннях і медичних установах, де можуть застосовуватися агресивні миючі засоби.

Епоксидно-поліуретановий клей для плитки

Епоксидно-поліуретановий клей для плитки являє собою середній варіант між цими двома типами клеїв. Він застосовується там же, де і поліуретановий клей, але має більш високу міцність.

У нашому інтернет-магазині alexpool.com.ua можна купити наступний реактивний клей бренду Litokol:
- Litokol LITOELASTIC реактивний двокомпонентний поліуретановий клей для монтажу абсолютно будь-яких матеріалів на будь-які типи поверхонь.

 

Як вибрати клей для плитки

Для вибору плиткового клею необхідно остаточно визначитися з типом укладається плитки і місцем її укладання. Наприклад, для укладання великий плитки потрібно клей зі значно більшою адгезією, інакше плитка не зможе утриматися на стіні. Також потрібно враховувати і експлуатаційні особливості використання майбутнього покриття. Буде плитка піддається постійним високим навантаженням, як плитка для підлоги в холі або буде застосовуватися у вологих приміщеннях з можливою обробкою миючими засобами. Наприклад, для укладання плитки в басейнах більше підходить поліуретановий клей, а для лікарень краще використовувати епоксидний.

 

Витрата плиткового клею

Витрата плиткового клею сильно залежить від початкової підготовки поверхні і розміру самої плитки. Якщо поверхня не рівна, витрата клею значно збільшиться. До того ж, для укладання плитки великого формату потрібно нанесення шару більшої товщини. Виробники на упаковках вказують приблизний витрата плиткового клею за умови ідеально рівною підготовленій поверхні. Тому клей для плитки завжди потрібно брати з невеликим запасом. А при использовании реактивного клея иногда будет уместным его подготовка небольшими порциями, чтобы гарантированно использовать сразу весь клей после смешивания двух его компонентов.

В нашем интернет-магазине постоянно действуют специальные предложения, что будет очень интересно заказчикам при проведении масштабных ремонтов. При заказе больших партий плиточного клея, стоимостью от 3000 гривен, будет предложена бесплатная доставка по Киеву, а при заказе товара на сумму от 6000 гривен будет уже бесплатная доставка по Украине.

Наши менеджеры всегда ответят на любые Ваши вопросы и помогут с выбором подходящего плиточного клея для ваших условий укладки. 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner