Кошик
1143 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Засоби для очищення Litokol (Літокол)

Засіб для очищення плитки – це спеціалізовані очисні засоби, переназначенные для очищення плитки на останньому етапі робіт по укладанню плитки після затірки швів, а також для подальшого очищення плитки на подальших етапах її експлуатації від різних нальотів і забруднень.

Належний догляд за лицювальним покриттям дозволить надовго зберегти незмінним його первісний вигляд, але для цього необхідно знати, яким типом миючого засобу необхідно відмивати різні забруднення, щоб не нашкодити своїми діями зовнішньому покриттю плитки.
 

Вибір засобу для очищення плитки

Керамічна плитка буває різних видів з різними типами покриття, матовими або глянцевими, які потрібно очищати різними способами і засобами, та ще й в залежності від типу забруднення. До того ж потрібно очищати не тільки саму плитку, але і шви між плитками, для яких також можна підібрати окреме засіб для очищення.

Види засобів для очищення плитки:
1. Засоби для видалення бруду із швів плитки.
2. Миючі засоби для керамічної плитки, що підходять для більшості типів забруднення.
3. Чистячі засоби для видалення вапняного нальоту з плитки.
4. Очисники від епоксидних затерли.

Засоби для очищення керамічної плитки можна також розділити на окремі види по фізичному стану очисника:
1. Рідкі очищувачі для плитки.
2. Гелевидні і пастоподібні очищувачі для плитки.
3. Порошки для очищення плитки.

Якісне облицювальне покриття буде довгі роки радувати око своєю красою, і щоб зберегти зовнішній вигляд плитки в хорошому стані довше, потрібно ретельно за нею доглядати. Інакше непомітні в перший час забруднення будуть накопичуватися, з'являться різні розводи на плитці, наліт і навіть чорні плями, що свідчать про появу грибка. Усього цього можна уникнути, проводячи періодичну чистку плитки.

 

Вибір засобу для очищення керамічної плитки

Вибираючи засіб для очищення кахлю для більш ефективного очищення поверхні необхідно знати характер забруднення. До того ж деякі засоби можуть залишати після себе розлучення і навіть можуть пошкодити поверхню, наприклад, якщо використовувати абразивний очищувач для очищення глазурованої керамічної плитки.

Можна виділити наступні види забруднень керамічної плитки:
1. Вапняний наліт на поверхні плитки. Білий наліт починає з'являтися на поверхні плитки після проведення водних процедур, особливо це помітно у ванній кімнаті. Це пов'язано з високою жорсткістю води. Причому, якщо плитку не очищати від цього нальоту деякий час, він буде проявлятися все сильніше і з часом стане дуже помітним. Простими засобами, у вигляді протирання вологою ганчіркою, вапняний наліт з плитки прибрати не вийде.
2. Мильні розлучення. Мила і шампуні можуть не повністю змиватися з глянсової поверхні плитки і з часом утворювати матовий відтінок, який не так просто відмити, як може здатися.
3. Різноманітні звичайні забруднення. Бруд може залишатися навіть після неякісної вологого прибирання, може приноситися на взуття, осідати у вигляді пилу.
4. Сліди затирочної суміші після затирання швів плитки. Затирочні суміші бувають різних видів і найскладніші для очищення двокомпонентні затірки, особливо на основі епоксидних смол. Для їх видалення потрібні спеціалізовані, іноді навіть кислотні очищувачі.

На полицях магазинів можна знайти безліч різноманітних засобів, які повертають блиск облицювального покриття. Найчастіше магазинні засоби містити різні щадні розчинники, аміак та ізопропіловий спирт. У кожного засобу своя інструкція по застосуванню і використовуючи деякі з них досить на поверхню нанести тільки піну і через деякий час змити. Але при цьому важливо пам'ятати одне, чистячі засоби у вигляді порошку потрібно вкрай обережно використовувати або взагалі не використовувати для чищення плитки з глянцевим покриттям.

После затирки швов плитки на ее поверхности остается много затирочной смеси. В случае применения смеси на основе цемента избавиться от этих следов достаточно просто, если не использовались различные латексные добавки. А вот при использовании двухкомпонентных затирок без специализированных очистителей уже не обойтись.

В интернет-магазине alexpool.com.ua можно купить средства для очистки плитки бренда Litokol разного назначения:
- Litokol LITONET очиститель от эпоксидных затирок, скотча и для удаления различных разводов;
- Litokol LITONET PRO рідкий очищувач з високою в'язкістю для видалення плям від епоксидних затерли на всіх видах плитки;
- Litokol LITOSTRIP гель для видалення твердих залишків епоксидної затирання;
- Litokol LITOCLEAN концентрований кислотний чистячий порошок для очищення керамічної плитки та поверхні швів;
- Litokol LITOCLEAN PLUS рідкий кислотний очищувач для очищення керамічної плитки.

У нас вы можете купить очистители для облицовочных покрытий бренда Litokol для очистки от любого загрязнения. Наши менеджеры с радостью проконсультируют вас по любому вопросу и помогут подобрать средство для очистки плитки, которое подойдет в вашем случае. Также у нас постоянно действуют различные акции, благодаря которым вы можете получить скидки или подарки. 
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner