Кошик
1143 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВОДОЮ В БАСЕЙНІ. ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВОДОЮ В БАСЕЙНІ. ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

ЯК ДОГЛЯДАТИ ЗА ВОДОЮ БАСЕЙНУ. ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

НАСАМПЕРЕД
Перед застосуванням хімії для басейну, переконайтеся в тому, що циркуляція води в басейні нормально функціонує і фільтрувальна установка перебуває в чистому стані. Басейн повинен бути очищений від твердих суспензій і органічних забруднювачів.

КРОК ПЕРШИЙ. БАЛАНС рН
Баланс є найважливішим показником води басейну. Нейтральний показник рН дорівнює значенню 7.0. В ідеалі, вода басейну повинна мати саме такий показник з можливим збільшенням не вище 7.4. Чим менше рН, тим кисліше вода. Чим вище, тим вона більш лужна. Як показує практика, свежезалитая вода володіє нейтральним рН (рівним 7.0) або злегка лужному (рН вище 7.0). У процесі використання басейну, зазвичай спостерігається підвищення значення рН.

Для його корекції та повернення в рекомендований діапазон 7.0-7.4 слід застосовувати кислотовмісні препарати у вигляді гранул (Crystal Pool pH Minus) або рідини для автоматичних станцій (Crystal Pool pH Minus Liquid). Всі наступні процедури обробки води будуть найбільш дієвими лише за умови, що показник рН знаходиться в правильному діапазоні. Рівень рН вище рекомендованого є однією з причин каламутної води внаслідок того, що хімія для басейну просто не працює. Контроль
рівня рН проводиться тестовими смужками або тестерными системами.

 КРОК ДРУГИЙ. ДЕЗІНФЕКЦІЯ
Постійна дезінфекція – запорука чистою і здоровою води басейну. В залежності від дози дезінфектанту, додається у воду за один раз, дезінфекція буває ударною (шокової) та профілактичної. Шокова дезінфекція необхідна для масового знищення мікрофлори у свіжій воді або раз на тиждень з метою повного усунення бактерій, з якими не впоралася мала доза речовини при профілактиці. Постійна наявність дезінфектанту у воді басейну є обов'язковою умовою. В іншому випадку, будь-яка культура бактерій, внесена ззовні, потрапляє в прекрасне середовище для розвитку з ризиком розвитку цієї «епідемії». Наявність у системі обладнання басейну озонатора, ультрафіолетової лампи, сріблення води знижує потребу в дезінфектанті.
Для шокової дезінфекції Alexpool.com.ua рекомендує використовувати хлорні препарати. На жаль, на сьогоднішній день не існує більш дієвого способу масштабного знищення бактерій. Ідеальним рішенням є використання таблетованого стабілізованого препарату Crystal Pool Quick Chlorine Tablets. Таблетки розчиняються швидко
і без залишку, звільняючи близько 56% активного хлору від своєї маси, який негайно включається в роботу у воді басейну. Слідкуйте, щоб під час ударної обробки приміщення басейну провітрювалося. Не слід приступати до купання повернення до рівня вільного хлору у воді до рекомендованого рівня. Органіка, яка «спалюється» під дією хлору, потім затримується на фільтрі плавального басейну. Альтернативним препаратом для шокової обробки служить порошкоподібний гіпохлорит кальцію, Crystal Pool Dry Chlorine Granules, який не містить стабілізатора.
Профілактична дезінфекція може виконуватися або хлорним бесхлорным препаратом. Хлорні препарати для ручного дозування пропонуються в таблетованій формі. Повільно розчиняючись, таблетки Crystal Pool Slow Chlorine Tablets постійно підтримують необхідний рівень дезінфектанту у воді. Також в лінійці Crystal Pool присутній унікальне багатофункціональний таблетованій засіб «4-в-1» для тривалого хлорування, коагуляції дрібних частинок, боротьби з водоростями, стабілізації коливань рівня рН, які випускаються в 2 розмірах (20 грам і 200 грам, MultiTab 4-in-1 Small і
MultiTab 4-in-1 Large відповідно) для басейнів різного обсягу та зручності Замовників. Для автоматичних станцій дозування ми пропонуємо рідкий засіб Crystal Pool Chlorine Liquid на основі гіпохлориту натрію з вмістом активного хлору на рівні 12%, спеціально очищеного і стабілізованого.
Альтернативою хлорним засобів є безхлорна хімія для басейнів. Швидкорозчинний гранульований активний кисень Crystal Pool Active Oxygen для шокової обробки і його таблетована форма Crystal Pool Active Oxygen Tablets тривалого профілактичного дії – надійні засоби дезінфекції для користувачів, які в силу різних причин не сприймають присутність хлору в воді під час купання. Слід пам'ятати, що безхлорні дезінфектанти обходяться дещо дорожче класичних хлорних при обробці рівного об'єму води басейну. Для автоматичних станцій дозування в колекції
Crystal Pool є рідкий засіб Active Oxygen Liquid на основі пероксиду водню (активного кисню).

КРОК ТРЕТІЙ. КОРЕКЦІЯ
Незважаючи на дію дезинфектатна, у воді в більшій або меншій мірі присутні водорості, стійкі навіть до дії високих концентрацій хлору. Для боротьби з ними Crystal Pool пропонує ефективний концентрований полімерний рідкий альгіцид Algaecide Ultra Liquid, який не піниться і може використовуватися в басейнах з протитечіями і фонтанами.
Найчастіше при затоці свіжої води в басейн, великий обсяг води подається безпосередньо зі свердловини і містить значну кількість заліза і солей жорсткості. Препарат Crystal Pool MetalGone служить для нейтралізації іонів металів у воді.
Немає нічого прикріше каламутної води в басейні. Навіть при чистому фільтрі і правильній обробці, у воді басейну можуть знаходитися дуже дрібні суспензії, які не затримуються на фільтрі. Саме для їх укрупнення існує флокулянт (коагулянт) Crystal Pool Floc Ultra Cartridge. Повільно расворяясь у воді, він звільняє речовина, яке, наче магніт, притягує, групує, і збільшує дрібні частинки, які потім затримуються фільтром. Для автоматичних станцій дозування слід використовувати Crystal Pool Floc Ultra Liquid. Результат – кришталево чиста вода.

ШАГ ЧЕТВЕРТЫЙ. УХОД ЗА БАССЕЙНОМ
   Параметры воды бассейна, а именно уровень pH, концентрация ативного хлора или кислорода могут быть измерены с использованием тестеров различного типа.
      Для удаления минеральных отложений с поверхностей бассейна следует применять кислотный очиститель минеральных отложений Crystal Pool Scale Remover.
    Поддержание свежего состояния воды на период зимней консервации бассейна обеспечивает препарат Crystal Pool Winterfit, подавляющий развитие плесени, грибков, и водорослей. Он значительно облегчает весенний ввод бассейна в активную эксплуатацию.
Тверді нерозчинні залишки з дна неглибоких басейнів можуть бути видалені з застосуванням водного пилососа для басейну або робота пилососа.

 

Інші статті
 • Доглядаємо за басейном
  Доглядаємо за басейном
  У статті Ви дізнаєтеся: - Консервація басейну на зиму - Розконсервація басейну і початок сезону - Регулярна чистка та догляд за басейном - Ви поїхали у відпустку... - Догляд за фільтром
  Детальніше
 • Обробка води ультрафіолетом в басейні
  Обробка води ультрафіолетом в басейні
  У статті Ви дізнаєтеся: - Види ультрафіолетового випромінювання - Природні джерела - Штучні джерела - Штучні джерела - Знезараження води в басейні ультрафіолетом - Навіщо потрібен УФ
  Детальніше

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner