Кошик
1144 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Матеріали для підготовки підстав Litokol (Літокол)

Сухі будівельні суміші для підлоги від виробника LITOKOL

  Стяжка підлоги – обов'язковий елемент при облаштуванні підлоги в приміщенні будь-якої функціональності. Чорнову підлогу з плит перекриттів завжди має нерівності і перепади висот, які необхідно вирівняти для укладання декоративного підлогового покриття. Від якості виконання стяжки багато в чому залежить довговічність фінішної обробки підлоги і збереження її естетичного вигляду.

Наш магазин пропонує в широкому асортименті готові сухі будівельні суміші італійської компанії LITOKOL на базі цементних і гіпсових в'яжучих. У їх складі також присутні різноманітні мінеральні наповнювачі та полімерні речовини для поліпшення якісних характеристик продукту – підвищення пластичності, прискорення схоплювання, зменшення усадки та інших. Цементні суміші для підлоги LITOKOL здатні вирівняти поверхню в будь-яких функціональних приміщеннях і на вулиці, вони не бояться дії вологи і перепадів температур. Гіпсові суміші використовують тільки всередині приміщень за умови відсутності підвищеної вологості.

Стяжка підлоги виконує 4 функції:

 • вирівнює чорнове підставу для укладання декоративного покриття;
 • дозволяє підняти рівень підлоги до необхідних значень;
 • покращує тепло - і звукоізоляційні показники;
 • підсилює міцність і жорсткість всієї конструкції.

   Сухі будівельні суміші для вирівнювання підлоги

від LITOKOL дозволяють отримати поверхню, що характеризується підвищеною міцністю і стійкістю до стирання. Їх можна застосовувати для влаштування стяжки підлоги не тільки житлових, але і в громадських приміщеннях з високою прохідністю. А висока швидкість схоплювання і відсутність усадки дають можливість проводити будівельні та ремонтні роботи у високому темпі. В залежності від типу суміш можна наносити ручним або машинним способом.

   Сухі вирівнюючі суміші LITOKOL

прості у використанні – достатньо буде лише розвести водою в певній пропорції, щоб отримати готовий до використання продукт. Сухі суміші для підлоги підходять для подальшого використання будь-яких декоративних матеріалів, на них можна укладати керамічну плитку, ламінат, килимові покриття, лінолеум, паркет та інші оздоблювальні матеріали.

    Всі вирівнюючі суміші для підлоги

готуються на високоточному заводському обладнанні, що гарантує суворе дотримання пропорцій суміші і забезпечує заявлені будівельно-технічні характеристики. Суміші для вирівнювання підлоги від LITOKOL відповідають вимогам будівельних стандартів і мають всі необхідні дозвільні документи. У складі наших сухих будівельних сумішей – тільки екологічно безпечні компоненти високої якості.

Види вирівнюючих складів для підлоги

В каталозі виробника LITOKOL представлені суміші для підлоги двох категорій:

 • ровнители підлоги, призначені для усунення перепадів і грубих нерівностей чорнової підлоги;
 • самовирівнюючі суміші для облаштування рівній поверхні, придатної для укладання декоративних покриттів.

   Вибирати суміш для стяжки підлоги необхідно у відповідності з типом підстави, функціональністю приміщення і етапом ремонтних робіт. Вирівнююча суміш для підлоги повинна наноситися в точній відповідності з інструкцією виробника, в якій вказана максимально допустима товщина шару ровнителя. Нанесення більш товстим шаром, ніж вказано в інструкції, призведе до отримання неякісної стяжки і зниження якості укладання фінішного покриття.

    Вирівнюючі суміші LITOKOL використовують для грубого вирівнювання підлоги. Вони мають грубозернистий складу, характеризуються високим рівнем адгезії і здатні ліквідувати істотні вади підстави. Ровнители для підлоги можна укладати шаром до 10 см, але отримати з їх допомогою ідеально рівну поверхню вкрай важко. В якості основи може виступати цементна, бетонна або цементно-піщана стяжка. Витрата матеріалу залежить від товщини шару, укладати ровнитель рекомендується в один шар. Глибокі тріщини й западини необхідно попередньо закрити тієї ж сумішшю, після чого укласти основний монолітний шар. Також необхідно попередньо очистити підлогу від сміття, бруду і пилу.

    Самовирівнюючі підлоги

застосовують для облаштування ідеально рівною фінішної поверхні. В їх складі присутні тільки дрібнозернисті компоненти, що дозволяє отримати однорідну масу при додаванні води. Самовирівнюючі суміші розтікаються по поверхні підлоги і вирівнюють його по горизонталі. В каталозі виробника представлені тонкошарові ровнители, товщина шару яких може складати від 1 до 5-10 мм, і товстошарові товщиною 3-30 мм Стяжка ровнитель підлоги не підійде для усунення грубих нерівностей поверхні, більш товста стяжка буде розтріскуватися. А ось якщо чорнова підлога не має істотних дефектів і перепадів, то можна обійтися без грубозернистого ровнителя. Наносити наливні підлоги можна на цементно-піщані, бетонні та цементні стяжки, кахельну, керамогранітную і кам'яну плитку, стяжки водяних та електричних теплих підлог.

   Штукатурки від Litokol

   На нашому сайт ви можете купити суміші для штукатурки від топового виробника з Італії – компанії Litokol. Всі товари ми пропонуємо, як офіційний дилер торгової марки. 

  Купуючи в нашому магазині, ви отримуєте сервіс вищого рівня, консультації та товари найвищої якості. В категорії представлені: 

 • Litocem - в'язка суміш, гідравлічний мікс прискореного засихання для стяжок в приміщеннях і зовні;
 • Litocem Pronto – готовий до використання склад містить морозостійкі присадки, для стяжок всередині і зовні. 
 • Litoplan Smart - штукатурка на основі цементу  адаптована до робіт всередині і зовні, підходить для нанесення на стіни і стелі, склад схоплюється швидше, це потрібно враховувати при роботі;
 • Litoplan Rapid – цементна штукатурка тикстотропного типу з прискореним висиханням;
 • Litoliv Express - склад  посилений волокнами і служить для вирівнювання основ усередині приміщення;
 • Litolive Extra 15 – інноваційний склад на основі цементу, також містить присадки органічного походження, відрізняється швидким схоплюванням і стійкістю до деформацій;
 • Litoside - стрічка з пінополіетилену  для розділових швів по периметру стяжки при заливці підлог;
 • Rapidcem - Бистросхвативающійся розчин для монтажу гідроізоляції стоків і дренаж

Продукція Litokol від офіційного дилера

   Мы гарантируем качество всех товаров из нашего каталога. Интернет-магазин Alexpool.com.ua – официальный дилер марки в Киеве и области. Это значит, что продукцию вы покупаете по самым выгодным ценам, с гарантией качества, профессиональной помощи и удобной доставкой. 
    Крупные партии строительных смесей мы перевозим бесплатно. Со всеми бонусами вас обязательно ознакомит менеджер. Оформляйте заказы через форму обратной связи и по телефону.

  На страницах сайта представлены подробные описания и эксплуатационные характеристики каждой выравнивающей смеси LITOKOL. Уточнить стоимость строительных смесей, условия оплаты и поставки можно в телефонном режиме у менеджеров компании.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner