Кошик
1158 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Засоби для догляду та захисту мармуру, плитки та каменю - Litokol Care

Засоби для догляду та захисту мармуру, плитки та каменю – це спеціальні засоби, призначені для очищення облицювального покриття від забруднення без його пошкодження і його подальшого захисту від впливу навколишнього середовища.

Облицювальні покриття у вигляді керамічної плитки, мармуру або натурального каменю дуже популярні і можуть прослужити не одне десятиліття. Але без належного догляду такі поверхні досить швидко можуть втратити зовнішню привабливість.
 

Поліровані поверхні плитки і мармуру бояться абразивних частинок, тому підлогова плитки при постійному контакті з піском швидко втрачає свій блек, і саме з цієї причини для очищення поверхні полірованої плитки, мармуру категорично забороняється використання абразивних чистячих засобів.

Керамічна плитка у ванній кімнаті та інших приміщеннях, де плитка постійно контактує з водою, на її поверхні з часом утворюється білий наліт з-за високої жорсткості води у водопровідному крані. Такий наліт практично неможливо видалити звичайними засобами.

Матові поверхні облицювального покриття відмити простіше, але через пористої структури мармуру і плитки деякі забруднення можуть достатньо швидко проникати в глиб матеріалу, які потім складно вимити.

Також у вологих місцях у швах між плитками можуть розвиватися грибки, а натуральний камінь на вулиці може покритися мохом. Всі ці забруднення не завжди виходить відмити водою і ганчіркою, а застосовувати грубу силу, абразивні засоби і різні кислоти при чищенні облицювальних покриттів неприпустимо.

Для очищення та захисту краще застосовувати спеціалізовані професійні засоби для захисту і очищення плитки, мармуру та каменю. Італійський бренд Літокол пропонує для цих цілей професійну лінію рідких засобів Litokol Care. Застосовуючи професійний засіб захисту плитки можна на довго зберегти привабливим її зовнішній вигляд і значно спростити процес очищення поверхні від забруднень.

У нашому інтернет-магазині alexpool.com.ua можна придбати такі засоби для очищення та захисту плитки, мармуру та каменю лінії Litokol Care:
- LITOGRIP FLOOR – Протиковзке засіб на водній основі для плитки, мозаїки і каменю.
- LITOSTONE PROTECTOR – Просочення для захисту мармуру і граніту від забруднень. Не змінює зовнішній вигляд, в склад входить розчинник, забезпечує тривалий захист від речовин, що утворюють плями.
- LITOCARE STONE GLOSSY – Просочення для мармуру і граніту. На основі розчинника, надає легкий блиск (мокрий ефект).
- LITOCARE MATT – Просочення на основі розчинника. Захищає плитку, натуральний камінь і мармур, відновлює природний колір швів.
- LITOGRES PROTECTOR – Просочення для полірованого покриття. Захищає від плям керамограніт і кераміку.
- LITOWAX GRES & NATURAL STONE – Полімерна просочення на водній основі з матуючим ефектом. Для захисту каменю і плитки
- LITOSTAIN CLEANER – Гель на водній основі, призначений для видалення кольорових плям, залишених органічними і біологічними забруднювачами (кава, червоне вино, фрукти, нікотин, барвники, цвіль, грибок та ін).
LITOSEAL TERRAZZE – Просочування з високою проникаючою здатністю від води на основі розчинника.

Ми є офіційним представником італійського бренду Litokol в Україні, і замовляючи продукцію у нас, Ви гарантовано отримаєте оригінальне та якісне засіб для догляду та очищення для плитки, мармуру і керамограніта. Ми завжди проконсультуємо Вас з питань використання даних засобів і допоможемо підібрати оптимальний варіант.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner