Кошик
1158 відгуків
Увага ! Телефонуйте або пишіть на Viber +380976570707ВІТРИНА
Бассейны, краски, бани, сауны
+380 (97) 657-07-07

Гідроізоляційні матеріали Litokol (Літокол)

Гідроізоляційні матеріали – це спеціальні матеріали, що застосовуються для захисту мінеральних поверхонь, будівель, споруд та інших будівельних конструкцій від впливу вологи, фільтруючої і омиваючої води, і різних рідких хімічно агресивних речовин.

Матеріали для гідроізоляції можуть застосовуватися на етапі будівництва і при проведенні ремонтно-відновлювальних робіт. Їх застосування дозволяє продовжити термін експлуатації цегляних і бетонних конструкцій, а також гарантує комфорт в будинку з повним захистом від вологи. Матеріали для гідроізоляції відрізняються за хімічним складом, призначенням і технологією їх застосування, і ціною.
 

По виконуваних функцій гідроізоляцію поділяють на антикорозійну і антифильтрационную. Антикорозійна гідроізоляція застосовується для захисту від вологи надземних споруд, запобігаючи потраплянню вологи в структуру будівельних матеріалів. Антіфільтраціонная гідроізоляція застосовується для захисту заглиблених у землю будівельних конструкцій, що піддаються впливу грунтових вод.

 

Види гідроізоляційних матеріалів

Є багато різних ознак, за якими можна розділити гідроізоляційні матеріали на різні види.

За типом застосовуваного матеріалу для гідроізоляції:
- плівкові;
- рулонні;
- мембранні;
- обмазувальні;
- проникаючі.

По категорії застосовуваного матеріалу:
- мінеральну;
- полімерну;
- бітумну;
- металеву.

За конструктивними особливостями і призначенням:
- канавка;
- поверхнева;
- комплексного призначення.

За способом пристрою матеріалів для гідроізоляції:
- фарбувальне і штукатурну (наноситься в рідкому вигляді);
- обклеювальну (у вигляді плит і рулонів);
- литу (виконується шляхом розливу по горизонтальній поверхні);
- просочувальних і ін'єкційну (закачуються або самостійно проникають всередину матеріалу);
- засипних (застосування сипучих матеріалів);
- вмонтовувану (встановлюється за допомогою різних кріплень).

 

Яку гідроізоляцію вибрати

На сьогоднішній день існує велика різноманітність матеріалів для гідроізоляції та вибір гідроізоляції в першу чергу залежить від об'єкта, що захищається від вологи. Гідроізоляцію проводять для фундаменту, покрівлі, приміщень, басейнів

 

Цементна еластична двокомпонентна гідроізоляція

Еластична двокомпонентна гідроізоляційна цементна суміш складається з двох компонентів, суха суміш і рідина, звані в гідроізоляційних сумішах Літокол компонентом А і В. Суха суміш, компонент А, проводиться на основі цементу з додаванням різних хімічних добавок і добірної фракції інертних добавок. Рідина, компонент, являє собою водну емульсію акрилових полімерів.

Після змішування двох компонентів одержувана гідроізоляційна суміш володіє високою пластичністю і плинністю, легко наноситься валиком, пензлем або шпателем на вертикальні і горизонтальні поверхні.

гідроізоляційна Цементна суміш Litokol наноситься на такі поверхні, як бетонні і цементні стяжки, лінолеум, ПВХ та інші, і володіє хорошими водовідштовхувальними властивостями і високою еластичністю.

В інтернет-магазині alexpool.com.ua можна купити наступну двокомпонентну еластичну цементну гідроізоляційну суміш:
- Litokol ELASTOCEM A+B еластична двокомпонентна гідроізоляція;
- Litokol COVERFLEX A+B еластична двокомпонентна гідроізоляція;
- Litokol ELASTOCEM B рідина, високоеластична вододисперсна синтетична смола.

 

Рідка гідроізоляційна мембрана для внутрішніх робіт

Однокомпонентна рідка гідроізоляційна мембрана застосовується для гідроізоляції підлоги у вологих приміщеннях, для гідроізоляції стін перед укладанням плитки, і для обробки поверхні з метою запобігання поширенню тріщин.

Жидка гідроізоляційна мембрана Litokol являє собою готову до застосування суміш без розчинників, що виготовляється з водної дисперсії синтетичної смоли з додаванням інертних наповнювачів. Вона відмінно витримує конструктивні навантаження, пов'язані з перепадами температур і вібраціями, володіє високою еластичністю, стійка до впливу води та легко наноситься на стіни пензлем, валиком або шпателем.

У нашому інтернет-магазині alexpool.com.ua можна купити рідку гідроізоляційну мембрану Litokol HIDROFLEX.

 

Водовідштовхувальна просочення

Водовідштовхувальна просочення застосовується для обробки пористих всмоктують мінеральних поверхонь для їх захисту від вологи. Нею обробляються бетонні конструкції, штукатурка, цегла і навіть шви між плитками.

Волога, проникаючи в пористі поверхні, починає їх руйнувати зсередини. Особливо це руйнування проявляється під час заморозків, коли вода в пористу структуру бетону або цегли при замерзанні починає розширюватися. Водовідштовхувальна просочення глибокого проникнення для бетону глибоко проникає в структуру матеріалу і перешкоджає просочуванню води. Завдяки такій властивості водовідштовхувальна просочення дозволяє значно збільшити термін експлуатації будівель і споруд.

Силан-силоксановые водоотталкивающие пропитки итальянского бренда Литокол не создают на поверхности материала сплошную паронепроницаемую пленку, а лишь покрывают изнутри стенки капилляров, что позволяет в последствии обработанной поверхности «дышать».

В интернет-магазине alexpool.com.ua можно купить водоотталкивающие пропитки и грунтовки следующих вариантов:
- Litokol LITOLAST силоксановая водоотталкивающая пропитка для защиты фасадов;
- Litokol PRIMER F грунтовка для впитывающих оснований во влажных помещениях.

В нашем интернет-магазине alexpool.com.ua Вы можете приобрести любую продукцию итальянской компании Litokol по самой выгодной цене в Киеве, так как мы являемся официальными представителями данного бренда. Также наши сотрудники всегда ответят на любые Ваши вопросы и проконсультируют по использованию гидроизоляционных материалов Литокол.
 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner